Beszterce DSE TAO pályázata 2020

A pályázat rövid ismeretése
A támogatást a 2020 évi bajnoki szezonban szeretnénk felhasználni. Csapatainkat az Gyermekbajnokság kiírásnak megfelelően minden meglévő korosztályban indítjuk abban az esetben ha a TAO támogatást elnyerjük és azt realizálni tudjuk.

Hét csoportot működtetünk. Minden csoportnak heti három 1,5 órás foglakozást tartunk, az edzőknek foglalkozásonként fél óra felkészülést, és havonta 12 óra versenyeztetést számolunk el.

A diákolimpián szereplő tanulóink a Salgótarjáni Strandépítők igazolt versenyzői, az egyesületben edzenek, a DSE csak a diákolimpiai versenyek költségeit fedezi. Az U11 és U15-ös korosztály részt vesz a Kézilabda az Iskolába programban akiknek versenyeztetését e program keretében oldjuk meg.

Az év során terveink szerint a kisiskolás bajnokságban és gyermekbajnokságban, valamint tornákon veszünk részt .

Pályázat felelős:

Szabó Attila